Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tobi neboli Madara Uchiha

Tobi neboli Madara!!

Tobi má velmi formální a správnou výslovnost. I když jeho vnější vzhled je záhadou, Zetsu poznamenal, že je poměrně mladý a vcelku "dobrák". Je vidět, že Tobi si velmi váží Deidary, protože ho pokaždé oslovuje jako "Deidara-senpai". Tobi se svou osobností celkem odlišuje od ostatních členů Akatsuki. Zatímco většina členů je vážná a povznesena (během souboje jsou dokonce nepřátelští jeden k druhému), Tobi je spíše bezstarostný a lehkovážný, trochu jako Naruto. Tobi také často neúmyslně vytáčí Deidaru, a to pak má za následek, že se Deidara naštve a na Tobiho zaútočí. Poprvé se v seriálu (manga) objeví v dílu č. 280.

V manze 383 a 364 se zjistilo že Tobi je Madara Uchiha,a pořád žije a rozkazuje Peinovi dal za úkol chitit devíti ocasého démona.Madara Uchiha je zakladatel klanu Uchiha a první kdo oběvil Mangekyou Sharingan.Je ale stále záhadou jaktože je je  podle Zetsua  mladý kluk nejspíše vlastní jiné tělo ,když bojoval se prvním Hokagem tu bitvu prohrál.Tobi je MADARA UCHIHA A ten se nějak dostal do OBITA takze pod maskou je OBITO UCHIHA ale doopravdy je MADARA UCHIHA!!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Je Obito!

(DeiDei, 22. 7. 2012 13:30)

Nová teorie Tobi x Obito

Až budete odpovídat, vyvarujte se prosím komentářů jako: "Obito to být nemůže, je zcela odlišné povahy... Byl nižší než Tobi... Z poloviny je rozsekany pod šutrem, kdo by ho léčil..." Chci slyšet argumenty přímo proti této teorii. Tedy hledejte chybu v ní, ne v teorii Tobi x Obito obecně.

To že má Tobi minimálně MSko je myslím docela jasné, a to minimálně v pravém oku. Právě odtuď vychází jeho časoprostorová technika, kterou by bezesporu obyčejný sharingan nezvládl. Otázkou zůstává, proč jsme dosud vzor jeho MS neviděli? Buď byl záběr příliš daleko: (vlevo dole)
www.mangareader.net/93-31674-1…
A nebo si dokonce oko kryje rukou: (druhý obrázek)
www.mangareader.net/93-57473-1…
Ale když jsem našel obrázek, kdy je záběr na jeho oko dost zblízka, ale je úmyslně(!) začerněné (což má evokovat stínování), nemůžu se ubránit dojmu, že Kishimoto schválně nechce, abychom vzor Tobiho MS viděli. Viz zde:
www.mangareader.net/93-57323-7…

No jo, ale proč? Důvod je hned nasnadě: Podle vzoru Tobiho MS bychom mohli spolehlivě určit, o koho z řad Uchihů se jedna! Viz seznam Uchihů s MS:

Uchiha Madara- že by byl Tobi Madara je již spolehlivě vyvráceno.
Uchiha Izuna- ten to nemůže být, protože jeho MS má Madara... kdyby získal nějáké jiné (což pochybuju) nebylo v manze ukázáno a tudíž bychom ho ani nemohli poznat- tudíž odpadá záminka zakrytí Tobiho oka...
Uchiha Itachi- několikrát se objevil v 1 obrázku s tobim... navíc je mrtvý...
Uchiha Shisui- Shisui odpadá taktéž, protože během Tobiho působnosti je jedno jeho oko v břiše Naruta a Druhé v hlavě Danza, Kdyby si obstaral nějáké nové MS (což pochybuji), opět by ho Kishi nemusel skrývat, protože jsme ho v manze neviděli...
Uchiha Sasuke- ...
Uchiha Kagami- Ačkoliv jsme ho nikdy neviděli s MS, je to jeden z "žhavých kandidátů na Tobiho". Kdyby si náhodou nějáké pořídil, viz Izuna a Shisui... takže ani Kagami.

Sečteno, podtrženo, Tobi není žádný nám známy Uchiha s MS!
Ale!
Předpokládám, že kdyby nám Tobi ukázal MS, byl by tam přesně tenhle vzor:
images.wikia.com/narutostrateg…

Vylučovací metodou jsme teda došli k MS Hatake Kakashiho,
chcete-li MS Uchihy Obita. Vezmu-li v potaz, že Tobiho MS má časoprostorovou techniku stejně jako Kakashiho, nemůžu se ubránit dojmu, že právě Obitův sharingan se skrývá za Tobiho maskou, ne-li snad celý Obito. :))

Fakta

(Rekťas, 5. 9. 2009 11:58)

Takze je to takhle mocny kluk si nasel holku v klanu s bijakuganem nemiloval ji ale vedel ze z jejich potomka vyroste mocny bojovnik coz se stalo..v 18 chtel madaru podobne jako orochimaru sasukeho(madara spojenim sili sveho otce a jeho matky ziskal sharingan a tak vznikl a potom zalozil uchiha klan)madara ovsem zjistil otcovi plany a spojil se s kyuubim.pak se rospoutala bitva mezi nim a jeho otcem madara prohral a prevtelil se do obita...jeste dodatek kyuubiho pecet muzou otevrit 3 lidi z uchiha klanu kteri umi mangekju sharingan..(madara,sasuke,itachi) takze uvidime jak se to vyvine..:)

Fool...

(Jalon, 30. 8. 2009 12:40)

Kopíruješ!!!

neviznate se v narutovi

(deidara, 21. 8. 2009 19:49)

Jak to že mezi obrazkam je ne tobi ale obito kterej je podle 120 shippudenu už davno mrtvej fakt omg

Chyba!!!!

(Kakashi, 13. 7. 2009 16:09)

Podle vývojářů co řekli už před 3 lety má být právě Tobi velitel akatsuki a má to být doopravdy Uchiha Madara v těle Obita Uchihi jenže to není jenom Madara v Obitovo těle , podle všeho má mít Tobi dvojí myšlení a to : Madarovo a Obitovo !! Madara totiž když vstoupil do Obitovo těla dokázal pouze částečně potlačit Obitovo myšlení který z neurčených důvodů přežilo Obitovo nehodu !!

Ale to fakt není lež

(Kurio, 20. 7. 2008 19:15)

on má jego tělo(Obita) ale je to Madara

Je to tu velká lež

(Yondaime-Hokage, 30. 1. 2008 18:39)

Tobi je obito. Na obrázku má jenom jedno oko (pravý) a v tom má sharingana a kakashi mám v levým sharingan a hlavně tobi je slovní přesmička z obito

Mají to tu správně!!

(SPR8VNĚ, 2. 1. 2008 17:18)

jukněte se na poslední odstavec!!! Mají tam že pod maskou je OBITO UCHIHA ale je to duše madary Uchihy!! hm... nato takže v AKATSUKI jsou dva členové které jsou z UCHIHY :D nato že řekl zabuza na začátku NARUTA že sasuke je jediný kluk z UCHIHY :D tak jich je ještě více koukám :D co když bude leader (pein) otec sasukeho a itachi a konan mama saukeho a itachiho a zetsu si svlíkne plášt ty trávy a zjistíse že je to Shisui Uchiha (to byl nejlepší kámoš itachiho) :D:D:D to by byla rychta a potom se zjisti ze cela organizace je z UCHIHU :D:D:D:D:D:D:D:D xD TO BY BYL MAZEC :d xD

Chyba!!!!!!!!!!!!!!!!

(Lulu, 6. 12. 2007 9:44)

Tobi neni Obito Uchia lebo ten je mrtvy !!!!!!!! Je to Madara Uchia

ITAčI SA VRACIA

(ITAčI, 26. 11. 2007 18:08)

ITAčI SA VRATI POMSTIT SASKEMU.


jj je

(Bobito (Tobi), 13. 11. 2007 18:26)

Je Obito Tobi v manze nevim jaký je v tý díře má sharingan a vyprávěl tam o madarovi á o jeho síle a že je jeho ppotomek nebo tak něco

...

(Kyuubi, 13. 11. 2007 10:21)

Ahoj jen chci říct že Tobe neni Obito,ale Uchiha Madara :3