Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pein-Rinnegan

nagato.JPG
Painovy podoby:

Zajímavé je, že všechny Painovy těla sou skoro stejná.Všechna mají piercingy a zrzavé vlasy.
Při přesunu Painovi duše se spolu s ní do druhého těla přesunula stejné schopnosti a dokonce i Rinneganu, který mohl i nadále používat bez omezení. Nejen, že se všechny jeho vědomosti, schopnosti a uchované znalosti se přesunuli i s jeho vědomím do jiného těla, kde pohltí stávající duši.Podle meho nazoru vsechny tela ovlada skutecny pein ktery se drzi v povzdaly.

1. těloPodoba: Pohublý muž střední výšky, Delší vlasy na ježka svázané čelenkou se znakem dopředu. Piercingy po stranách nosu a pod spodním rtem.
Schopnosti: Tohle tělo bylo schopné ovládat vodu. Jeho chakra se zjevovala v podobě deště.

2. tělo - Podoba: Velmi podobný Deidarovi, dlouhé zrzavé vlasy s copem, skrz nos a dolní čelist piercingy. Postava štíhlá, malá, celá do půli těla zahalená Akatsuki pláštěm. Jako jediný má znak na čelence posunutý k levé straně.
Schopnosti: Tohle tělo mělo největší zásobu summonů (přivolaných zvířat) a proto ho Pain používal hlavně pro tuto výhodu
Zajímavost: Tohle tělo použil Pain při boji s Jiraiyou

3. těloPodoba: Dlouhé rovné vlasy podvázané čelenkou se znakem dopředu. Na tvářích, v kořeni nosu a pradě zapíchnuté piercingy. Velmi hubený a silný. Dobré předpoklady na Tajjutsu
Schopnosti: Tohle 3. tělo bylo Painem obsazeno později. Pomocí tohoto tenkého, lehkého těla Pain používal Tajjutsu

4. těloPodoba: Tlusté mužské tělo a ohromnou silou. Dlouhé vlasy byly vzadu na hlavě sepnuté sponou a obmotané páskou se znakem dopředu. V koženi nosu, na lících a nad bradou piersingy. Široká ramena, menší nohy a kratší ruce.
Schopnosti: Toto tělo bylo Painem obsazené na stejném místě a ve stejném čase jako jeho 3. tělo. Tohle tlusté tělo užívalo jutsu, pomocí kterého do sebe absorbovalo všechny útoky.
Zajímavost: Nemá prsty na nohou

5. těloPodoba: Jediné Painovo tělo, které nemělo vlasy. Čelenku nosilo na čele se znakem dopředu, na každé tváři mělo dva kulaté piercingy, v kořeni nosu piercing v podobě proužku a na hlavě šest piercingů zapínuté do kolečka. Jako jediné jeho tělo mělo bradku. Postavu mělo delšího vzrůstu, neměl lidské ruce, místo nich mělo ruce z loutky. Tělo zakryté typickým Akatsuki pláštěm
Schopnosti: nejspíše loutkař

6. těloPodoba: nejvyšší z Painových těl (2,15 cm). Hustá čupřina zrzavých vlasů upevněné pomocí čelenky se znakem dopředu. Na obou tvářích tři piercingy, kolem očí obrovské stíny, podbradek. Postava kompletně zakrytá Akatsuki pláštěm, tentokrát s obláčky jen na zádech
Schopnosti: schopnosti tohoto těla nejsou známy

 

 
PEIN: jeho pravé jméno je Nagato.Pein Je záhadná osoba kdysi ho našel Jiraiya při třetí tajné válce ninjů našel tam i Konan a Yahiko.Začal je trénovat nagato měl Rinnegan a uměl používat všech šest typů čakry!!!!to mu umožnovalo cokoliv ho napadne převést do jutsu.V manze 381 Jiraiya zabije pravého nagata a odhalý že každá,podoba je jiný člověk a že se snimi už v životě setkal.

Pote Jiraiya zemre a Peinove odejdou pote se stane dost zasadnich veci a pote Pein utoci na Konohu dozvidame se ze pravy nagato zije a sou spekulace ze pravy pein pouze vsech tech 6 tel ridi na dalku.Pein zautoci na Konohu  totalne ji znici (vyhladi) mezi tim Danzou se svím Anbu Rootem cekaji az bitva skonci a prevezmou vladu nad listovou(to by me zajimalo komu chce vladnout kdyz sou vsichni mrtvi) pri teto Peinove akci umira Shizune a Kakashi (neni se jiste jestly kakashi zije nebo ne)kakashi zemre v boji proti jednomu z Peinovích těl.Nez kakashi umřel tak stacil zabit jedno Peinovo Tělo (loutkare),konoha je zdrancovana neni kamen na kameni do teto vrele bitvi prijde jiz vicviceny Naruto a zacne bytva proti vsem peinovym tělum(znicena tela se zahadou obnovy)konec:).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nejhorsi stranka

(los pajos, 29. 6. 2010 15:25)

mas tam vsude chyby a nepravdive ... jiraiya nezabil nagata ... peinove zabili jeho az naruto donutil nagata k "sebedestrukci"

spatne

(vngn, 18. 2. 2010 15:08)

pein je skupina sesti lidi videl sem ten dil a zabijou jaria

hmm....

(berci-sama, 26. 3. 2009 14:22)

JAK TO MYSLIS ZE MUJ MISTR KAKASHI-SENSEI ZOMRIE!!!! TAK JA SI TO JDU ZJISTIT A AK KAKASHI-SENSEI PREZIJE - CO BUDU MOOOOC RAAD - TAK TI NAKOPU PRDEL!! A....ked napises ze manga a ktomu nejake cislo TO ZNAMENA ZE TO JE CISLO KAPITOLY!!!! Baka yo!! cawte!!

hey fakt nevim

(JWS, 15. 2. 2008 19:51)

Pls co presne vyjadruje kdyz napisu manga (a nejaky cislo) ??

naruto

(naruto, 31. 12. 2007 17:57)

je to celkem fakt dobre